• VYRÁBAME ŠROTOVNÍKY A MIEŠARNE KŔMNYCH ZMESÍ, DRTIČE, MIAGAČE A VLOČKOVAČE OBILOVÍN.
  • SKTC-106, 900 41, Rovinka

  • v oblasti výroby šrotovníkov

VYRÁBAME ŠROTOVNÍKY A MIEŠÁRNE KŔMNYCH ZMESÍ, DRTIČE, MIAGAČE A VLOČKOVAČE.

Otázka správneho krmenia hospodárskych zvierat patrí k elementárnym témam každého gazdu, farmára či roľníka. Nečudo - či už chováme kone, hovädzí dobytok na mäso a mlieko, prípadne menšie zvieratá ako je hydina a králiky, naším primárnym cieľom je dosiahnuť výborný zdravotný stav zvieraťa a s tým súvisiacu kvalitu výsledných živočíšnych produktov. Kvalita kŕmnej zmesi pre jednotlivé druhy zvierat sa odvíja aj od ich prípravy a spracovania, teda správneho zošrotovania. Preto patria šrotovníky k základnej výbave každej poctivej farmy či hospodárstva.

Zošrotujte si svoje obilie a strukoviny na presne takú veľkosť a kvalitu, aké potrebujete. Ponúkame rôzne typy šrotovníkov obľúbenej kladivkovej technológie, ktoré patria k univerzálnym šrotovníkom vhodným pre všetky výsledné krmivá. Kladivkové šrotovníky obsahujú rotor s kladivkami. Pohybom rotora dochádza k drveniu obilia na kladivkách vo vysokej rýchlosti.

Šrotovníky ponúkame buď samotné, alebo s príslušným elektromotorom. Podľa vašich potrieb si môžete vybrať menšie, menej výkonné základné šrotovníky s 12-16 kladivkami, až po veľké so zásobníkom na šrot a zostavy s miešarňou. Všetky naše stroje sú certifikované, s dlhou životnosťou.

K šrotovníkom poskytujeme v prípade potreby aj servis na mieru.