• VYRÁBAME ŠROTOVNÍKY A MIEŠARNE KŔMNYCH ZMESÍ, DRTIČE, MIAGAČE A VLOČKOVAČE OBILOVÍN.
  • SKTC-106, 900 41, Rovinka

  • v oblasti výroby šrotovníkov

VYRÁBAME ŠROTOVNÍKY A MIEŠÁRNE KŔMNYCH ZMESÍ, DRTIČE, MIAGAČE A VLOČKOVAČE.

Cena produktu na vyžiadanie,
podľa zvolenej konfigurácie.

Máte ďalšie otázky alebo potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Miagač obilia SUPER 1000

Vy viete lepšie než my, že nie je jednoduché dosiahnutie dobrej úžitkovosti mäsa, mlieka a výkonu koní. Prichádzame za vami s ponukou miagača zrna všetkého druhu. Miaganie, alebo vločkovanie je vo svete, ale i u nás dávno známa vec. U nás však bolo v minulom období dosť pozabúdané a nahradzované kladivkovými šrotovníkmi, ale ani najhrubší šrot nenahradí vločkovanie.

Nutričná hodnota a využitie vločiek činí podľa odborníkov 90%, keďže u šrotovaných zmesí (vhodné pre ošípané) činí len 45%. To znamená, že miaganím sa spotrebuje polovica krmiva. Okrem toho, miagané krmivo podporuje u mladých prežúvavcov lepší vývoj predžalúdka.

Preto vám ponúkame miagač Super 1000 vo výkone 600-1100 kg/h. Výnimočnosť našich miagačov oproti iným spočíva v ich valcoch, ktoré sú vyrobené z kalenej ocele. Guľatý tvar zubov o hĺbke 5mm a skrutkovicové stúpanie umožňuje dostatočný rozsah nastavenia štrbiny medzi valcami. Tým sa dá dosiahnuť miaganie rôznej veľkosti zrna a hrubosti. Tieto valce majú svojím tvarom značný vplyv na vysoký výkon pri malej spotrebe energie. Tvarom a tvrdosťou zubov sme tiež dosiahli vysokej odolnosti proti kameňom a kovu a takmer nulové opotrebenie, preto majú naše výrobky vysokú životnosť. Celý miagač má povrchovú úpravu ekologickým a zdravotne nezávadným nástrekom Komaxit. Jedná sa o práškovú farbu odolnú oderu a vode, vypálenú pri 200 stupňoch Celzia. Súčiastky, ktoré by mohli podliehať korózii sú pozinkované. Motorový vypínač má nastaviteľnú hodnotu záťaže motora, takže motor je chránený proti preťaženiu.
Na celý stroj sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov.

Tento výrobok podlieha certifikátu vydanému Technickým a skúšobným ústavom pôdohospodárskym SKTC-106, 900 41 Rovinka

Váha 70 kg
Príkon 2,2 kW
Výkon 600-900 kg/hod

Manuál na obsluhu zariadenia
K tomuto produktu je možné objednať náhradné diely.

  Ďalšie produkty

Produkty