• VYRÁBAME ŠROTOVNÍKY A MIEŠARNE KŔMNYCH ZMESÍ, DRTIČE, MIAGAČE A VLOČKOVAČE OBILOVÍN.
  • SKTC-106, 900 41, Rovinka

  • v oblasti výroby šrotovníkov

VYRÁBAME ŠROTOVNÍKY A MIEŠÁRNE KŔMNYCH ZMESÍ, DRTIČE, MIAGAČE A VLOČKOVAČE.
Voliteľné príslušenstvo
TENZOMETRICKÉ VÁHY A ELEKTROINŠTALÁCIA

Cena produktu na vyžiadanie,
podľa zvolenej konfigurácie.

Máte ďalšie otázky alebo potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Zostava (miešareň a šrotovník) MKZ 600 a MKZ 800

Zostava je určená na šrotovanie všetkých druhov zrnín a na výrobu kŕmnych zmesí. Parametre a účel šrotovníka rovnaké ako u ŠKSO 800. Šrot sa dopravuje do miešiarne od šrotovníka pneumaticky – ventilátorom. V miešiarni je šnek o priemere 250 mm, ktorý zabezpečí rýchle a dokonalé premiešanie šrotu s komponentmi. Prachové vrecia zabezpečia minimálnu prašnosť pri miešaní a vypúšťaní zmesi, ktoré je manuálne. Pri kompletnej dodávke nie je elektroinštalácia súčasťou dodávky.

Miešiareň sa používa na prípravu kŕmnych zmesí v zložení šrot a kŕmne deriváty. Miešané zložky si podľa uváženia zostavuje užívateľ.

Popis stroja:
Pracovný základ stroja tvorí veľký vertikálny valec, ktorý je pozváraný z plechu a na spodnej časti uzavretý do kužeľa. Vo vnútri je uložený skrutkovicový dopravník, ktorý mieša šrot s ostatnými komponentmi. Surovina určená na miešanie sa nasýpa cez otvor, ktorý je rozmerov 50x50 cm. Samotný šrot sa dostáva do miešacieho priestoru zo šrotovníka. Šrotovník je priamo spojený potrubím s miešacím valcom, ktorý slúži ako cyklón. Na hornej strane valca sú odvetrávacie otvory na odvod prebytočného vzduchu z valca. Celý valec stojí na troch oporných nohách, ktoré sú k valcu privarené. Z bočnej časti je valec vybavený násypným zariadením na vrecovanie zmesi. Miešiareň je vybavená šnekom, ktorý je zapustený v stredovej rúre. K miešaniu dochádza neustálym prepravovaním zmesi zo spodnej časti miešiarne do hornej pomocou šneku. Miešiarne je možné doplniť tenzometrickými váhami.

Miešiarne MKZ600 a MKZ800 sú registrované na UKSUP (ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave). Pracovná presnosť miešateľnosti je 1:10000.

Tento výrobok podlieha certifikátu vydanému Technickým a skúšobným ústavom pôdohospodárskym SKTC-106, 900 41 Rovinka

Výška 3500 mm
Šírka 2140 mm
Príkon motora miešiarne 2,2 kW
Objem miešiarne 800 kg
Doba miešania cca 10 min
Počet kladiviek šrotovníka 32 ks
Príkon motora šrotovníka 10 - 15 kW
Počet otáčok stroja 3500 ot/min
Váha šrotovníka 300 - 420 kg
Výkon šrotovníka 800 - 1000 kg/hod

Manuál na obsluhu zariadenia
K tomuto produktu je možné objednať náhradné diely.

  Ďalšie produkty

Produkty